GNTC group sh.a

GNTC group sh.a

PRODUKTET DHE SHËRBIMET | Gorenje

GORENJE

Pajisje shtëpiake nga Sllovenia (me pakicë dhe shumicë). Gorenje është një prodhues i pajisjeve të kualitetit të lartë që janë miqësore me mjedisin, luksoze dhe kanë një garanci të gjatë të qëndrueshme. Gorenje Servis: Vitet kalojnë dhe pajisjet për kënaqësinë tuaj, ende punojnë njësoj. Cilësia e punës s…

PRITY KAMINA

Ofron gamë të gjerë të kaminave dhe sobave që i përshtaten të gjitha stileve dhe shijeve, nga klasike tek bashkëkohore. Është e specializuar në prodhimin e kaminave për shtëpi, sobave gatimi, kaldajave, dhe kaminave montues, të cilat përdorin lëndë djegëse të ngurta (dru dhe thëngjill) dhe së fundi me teknologjinë e fundit – me…

GNTC PELET

Aktiviteti kryesor është industria e përpunimit dytësor të drurit ku si produkt përfundimtar fitohet biomasa (peleti) nga llojet e ndryshme të drurit, e cila gjithnjë e më shumë është duke e zëvendësuar thëngjillin, drurin, gazin, rrymën dhe naftën si një burim i ngrohjes

OVS

Moda ka qenë gjithmonë e dashur sepse është sinonim i krijimtarisë dhe vetë-shprehjes. Në të vërtetë, nuk ka asnjë fitore që nuk është rezultat i punës ekipore me qëllime të përbashkëta: suksesi ynë varet nga kontributi që secili prej nesh jep çdo ditë. Kjo vlen edhe për qëndrueshmërinë e OVS. Veshje dhe ak…

CCC

Çmimi bën çudira! Ju mund të shprehni veten me ngjyra dhe forma që përputhen me personalitetin tuaj. Në brendin (markën) e re “CCC” që gjendet në Gorenje Department Store në Prishtinë, Mitrovicë, Prizren, Gjilan, dhe Pejë ju mund të gjeni këpucë të modës, sportive dhe të përditshme. Gjithashtu mund të b&eum…

Poland Mobilje

Ofron mobilje me cilësi të shkëlqyer, me çmime konkurruese duke ofruar një shumëllojshmëri të gjerë të stilit modern dhe klasik që i përshtaten të gjithëve p.sh.- Dhomë e ndenjës, dhoma gjumi, suita rinore, mobilje për zyrë, krevat dhe divan. Forma moderne, stil univerzial dhe funksionalitet maksimal janë karakteristikat e produkteve të Pola…

Fabress

Lë ëndrrat tuaja të jenë të lumtura dhe të lirshme me mbulesat e shtratit nga Fabress. Dizajne dhe modele të ndryshme për rahatinë tuaj. Qëllimi ynë është që të shkojmë përtej pritjeve të klientëve duke ofruar produkte elegante, shërbime ndaj klientit, fleksibilitet në rritje, vlerë më të lartë dhe për të opt…

Tognana

Enë porcelani nga Tognana, lider në ofrimin e produkteve shtëpiake dhe industriale. I zgjedh me kujdes dizajnët dhe me mjeshtëri të veçantë krijon atë që klientët dëshirojnë dhe kanë nevoje. Dizajnët dhe ngjyrat i japin jetë tryezës tuaj.

Duralex

Përfunduar nga produktet që janë bërë legjendare në historinë e dizajnit, Duralex është një prej atyre markave që në mënyrë të pashmangshme zgjojnë kujtesën e momenteve të lumtura. Njoftimi i saj bazohet në vetitë e produktit të saj dhe në materialin e tij unik, xhami i shkrirë. Sot mbi 250 artikuj në 6 ngjyra, përb&eu…

FreeOn

FreeOn është e specializuar në shitjen e produkteve të fëmijëve. Asortimenti përfshinë: Lodra, pajisje (karroca) për fëmijë, tekstil, aksesorë të ndryshëm për fëmijë si dhe produkte të ndryshme për gratë shtatzëna. Qëllimi kryesorë është kujdesi i veçantë për nevojat e foshnjave dhe nevojat e prind&eu…

FABRIZIO

Firma jonë e familjes ka qenë në biznes për më shumë se 360 ​​vjet. Ne zhvillojmë, prodhojmë dhe shesim çantat tona në mbarë botën. Departamenti ynë i dizajnit mban një sy në tendencat e fundit të modës dhe harton koleksionet tona të fundit gjithmonë mbi këtë bazë. Biznesi ynë i përditshëm përfshin realizim…

Hotel Gorenje

Hotele të tjera humbin rëndësinë e tyre kur pyeten për kërkesat e një biznesmeni modern. Hapësirë për zyre, dhomat e takimit, dhoma konferencash, të gjitha të pajisura me teknologjinë e fundit do të jetë më shumë një qendër biznesi. Përveç infrastrukturës të përmendur më lart, Hotel Gorenje ofron një parking t&…

Restoranti Gorenje

Është një restorant ekskluziv me menu ndërkombëtare dhe shërbim të klasit të parë për të shijuar ushqime të ndryshme. Bari është pikë fokusi i restorantit për një pushim për kafe ose darkë me partnerin tuaj të biznesit. Restorant Gorenje ka një sipërfaqe prej 90 vendesh ku mysafirët do të përjetojnë ndjesi të…

Rainbow Café

Ofron një mundësi të mirë për të pushuar dhe argëtuar. Rainbow Cafe është projektuar në mënyrë që të sigurojë një ambient të rehatshëm, modern dhe miqësor për klientët e saj. Çfarë e bën Rainbow Café edhe më kërkues është këndi i lojërave për fëmijë, ku ata mund të…